З метою реалізації студентоцентрованого підходу в освітньому процесі та забезпечення зворотного зв’язку із здобувачами вищої освіти щодо викладання дисциплін, на підставі наказу від 08.06.2022р. №117-01 науково-методичним відділом ХНУМГ ім. О. М. Бекетова було проведено анонімне опитування здобувачів вищої освіти на web-порталі Університету. На засіданні науково-методичної ради НН ІПКВК 15.07.2022 р. було проаналізовано та затверджено результати опитування з наступних ОНП:

Архітектура та містобудування

Будівництво та цивільна інженерія

Геодезія та землеустрій

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Комп'ютерні науки

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Технології захисту навколишнього середовища

Транспортні технології (за видами)

якість весна 2022

Вступ 2024

З питань вступу до аспірантури і докторантури звертатися до завідувача відділу аспірантури і докторантури:

099-771-76-27 (ПН-ПТ з 9:00 до 15:00)

Ольховська Марина Андріївна

Контакти

Адреса:      61002, вул. М. Бажанова, 17, к. 361б (адміністративний корпус), м. Харків, Україна

Проїзд до станції метро «Архітектора Бекетова», далі пішки вулицею Маршала Бажанова.

Конт. тел. завідувача відділу аспірантури і докторантури: +380997717627

e-mail: ipkvk@kname.edu.ua