захисти вересень 2021Вітаємо з успішним захистом дисертацій

- на здобуття ступеня доктора наук:

Грицькова Євгенія Володимировича, доцента кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування, зі спеціальності 08.00.04 - економіка та управління підпрємствами (за видами економічної діяльності);

Карпушенко Марію Юріївну, доцента кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту, зі спеціальності 21.04.02 - економічна безпека суб'єктів господарської діяльності;

Россолова Олександра Вікторовича, доцента кафедри транспортних систем і логістики, зі спеціальності 05.22.01 - транспортні системи.

- на здобуття ступеня кандидата наук:

Распопова Євгенія Анатолійовича, аспіранта кафедри будівельних конструкцій, зі спеціальності 05.23.01 - будівельні конструкції, будівлі та споруди;

Свічка Сергія Олександровича, аспіранта кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування, зі спеціальності 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, подальших успіхів та нових перемог!!!

присудження 27.09.2021Навчально-науковий інститут підготовки кадрів вищої кваліфікації щиро вітає:

- з присудженням ступеня доктора наук:

доцента кафедри транспортних систем і логістики Понкратова Дениса Павловича;

доцента кафедри будівельних конструкцій Бідакова Андрія Миколайовича.

- з присудженням ступеня кандидата наук:

здобувача кафедри будівельних конструкцій Капліна Романа Борисовича.

- з присудженням ступеня доктора філософії:

аспірантку кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту Вершиніну Дарину Миколаївну;

аспіранта кафедри історії і культурології Шуйського Ігоря Володимировича;

аспіранта кафедри будівельних конструкцій Халіфе Рабі Казема.

Зичимо міцного здоров’я, подальших успіхів, неймовірних досягнень і світлої удачі!

Наказом ректора Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова від 09.09.2021 р. № 920-03, на підставі підсумків вступних іспитів, рекомендацій приймальної комісії (протокол № 31 від 06.09.2021 р.) зарахувати для навчання в аспірантурі при кафедрах університету таких осіб:

Наказом ректора Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова від 09.09.2021р. № 921-03 у другу хвилю прийому 2021 року зараховано:

• до докторантури очної (денної) за рахунок коштів державного бюджету:

ЦЕГЕЛЬНИКА Євгена Володимировича, кандидата технічних наук. Спеціальність 122 Комп'ютерні науки. Строк підготовки доктора наук у докторантурі з 13.09.2021 р. по 12.09.2023 р.

Науковим консультантом призначено д. т. н., проф. Планковського С. І.

ПОПОВУ Ольгу Анатоліївну, кандидата архітектури, доцента. Спеціальність 191 Архітектура та містобудування. Строк підготовки доктора наук у докторантурі з 13.09.2021 р. по 12.09.2023 р.

Науковим консультантом призначено д. арх., проф. Осиченко Г. О.

• до докторантури очної (денної) за рахунок коштів фізичних осіб (на умовах контракту):

ХАЙЛО Яну Миколаївну, кандидата економічних наук. Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Строк підготовки доктора наук у докторантурі з 13.09.2021 р. по 12.09.2023 р.

Науковим консультантом призначено д. екон. н., проф. Димченко О. В.

Шановні вступники до аспірантури!

Затверджено рейтингові списки вступників, рекомендованих до зарахування у другу хвилю прийому 2021  року за рахунок коштів державного бюджету та фізичних осіб (на умовах контракту).

Контакти

Адреса:      61002, вул. М. Бажанова, 17, к. 407, 403а (корпус БМК), м. Харків, Україна

Проїзд до станції метро «Архітектора Бекетова», далі пішки вулицею Маршала Бажанова.

Тел: 707-31-55, 707-31-91, 707-31-92

e-mail: ipkvk@kname.edu.ua